Meniu
Prekių krepšelis

Kojų kremai nuo nuovargio

Atpalaiduojanti pėdų vonelė Akileine
2-3 dienos
Gamintojas: Akileine Produkto kodas: 645
Pėdų vonelė Akileine - tai puiki priemonė atsikratyti pėdų nuovargio ir pasilepinti SPA malonumais namų sąlygomis.Pakuotėje rasite 6 vienetus patogiai atskirai supakuotų vonelių (didelės tabletės forma), skirtų ištirpinti vandenyje ir mirkyti pėdas. Vienam mirkymo seansui - viena vonelė.Vos įmesta į..
11,60€
Be PVM:9,59€
Gamintojas: Akileine Produkto kodas: 269
Priemonė greitai atpalaiduoja dėl ilgo vaikščiojimo, karščio ar ankštų batų kaistančias, pabrinkusias, pavargusias pėdas.Vos vieną kartą patepus oda nuraminama ir atgaivinama, Dygioji pelžiedė suaktyvina mikrocirkuliaciją, juodųjų serbentų lapai ramina. užtikrina komforto jausmą. Balzamas ..
9,69€
Be PVM:8,01€
Gamintojas: Cannaderm Produkto kodas: K0435
Venosil gelis susideda iš labai veiksmingų natūralių medžiagų, kurios reguliarios priežiūros dėka gali padėti sprendžiant skirtingo lygio apsunkusių, kaistančių kojų problemas. Sudėtyje yra 8 % kanapių  sėklų aliejaus, Sibiro eglių, arnikų, vaistinių taukių ekstraktai.Švelniai vėsinantis gelis ..
10,14€
Be PVM:8,38€
Gamintojas: Cannaderm Produkto kodas: K0909
Thermolka šildomasis gelis odos įtrinimams, su unikaliu vanilės ir kapsaicino (čili pipirų aktyvusis komponentas užtikrinantis šildomąjį poveikį) deriniu.Gelio sudėtis papildyta patentuotu kanapių sėklų aliejaus ir sibirinės eglės spyglių ekstrakto deriniu.Thermolka gelį galima naudoti nugarai, raum..
13,03€
Be PVM:10,77€
Gamintojas: Akileine Produkto kodas: 363
Intensyviai gaivinanti purškiama priemonė pavargusioms, kaistančioms pėdoms ir kojoms.Kojos pavargo, kaista, jaučiate lyg kaistų? Turime Jums greitą ir ypač patogų sprendimą – purškiamą pėdų ir kojų gaiviklį, kurį galima purkšti net ir per kojines ar pėdkelnes.Ši priemonė veikia akimirksniu – kojos ..
13,46€
Be PVM:11,12€
Gamintojas: Cannaderm Produkto kodas: K0251
Unikalios Cannaderm patentuotos sudėties gelis – kanapių aliejaus ir Sibiro eglės derinys.Mentholka masažinis gelis yra greitai veikiantis, lengvos konsistencijos su vėsinančiu, atpalaiduojančiu poveikiu. Sudėtyje esantys kaštonų, kaulažolių, arnikų ir Sibiro eglių ekstraktai užtikrina efe..
10,14€
Be PVM:8,38€
Vėsinantis kojų gelis Akileine
Top 2-3 dienos
Gamintojas: Akileine Produkto kodas: 492
Vėsinantis gelis Akileine kaistančioms, pavargusioms pėdoms su ginkmedžių ir kaštonų ekstraktu.Gelis ramina, vėsina nuvargusias, kaistančias kojas ir pėdas, suteikia ilgalaikį gaivumo, vėsumos pojūtį.Sudėtyje esantis dviskiautis ginkmedis ir kaštonų ekstraktas gerina mikrocirkuliaciją, tonizuoj..
7,19€
Be PVM:5,94€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)