Meniu
Prekių krepšelis

B.Well Swiss

Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: PRO-166
Precizinis rezultatas: sveria iki 180 kg, 100 g tikslumuIšmaniosios svarstyklės: rodo išsikrovusią bateriją ir perkrovąBaltas apšvietimas, LCD ekranas garantuoja ypač aiškų rezultatą, nepaisant kambario apšvietimoAutomatiškai įjungia svarstykles bakstelėjus koja ir išjungia po matavimoSaugus ir stil..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: PRO-33
„Intellect Classic“ – tai patogus matavimas ir tikslus rezultatasAritmijos nustatymo funkcija leidžia nustatyti širdies ritmo sutrikimus ankstyvojoje stadijojeAnatominės formos manžetė užtikrina matavimo patogumą ir tikslumąTinka įvairaus kūno sudėjimo žmonėmsLengvas valdymas vienu mygtuku.Automatin..
39,00€
Be PVM:32,23€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: PRO-35
„Intellect Classic“ – tai patogus matavimas ir tikslus rezultatasKraujospūdžio indikacijos skalėAnatominė manžetės forma užtikrina matavimo patogumą ir tikslumąUniversali manžetė tinka įvairaus kūno sudėjimo žmonėmsAritmijos indikacija padeda nustatyti širdies ritmo sutrikimus ankstyvojoje stadijoje..
45,00€
Be PVM:37,19€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: TH-168BT
Precizinis rezultatas: sveria iki 180 kg, 100 g tikslumuProgramėlė: svėrimo rezultatas perkeliamas į mobiliąją aplikaciją analizei ir rezultatams sekti.Raudonas LED ekranas garantuoja itin aiškų rezultatą, nepaisant kambario apšvietimoPasirinkite iš skirtingų matavimų tipų: svėrimo / kūno riebalų / ..
54,00€
Be PVM:44,63€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: WF-1000
Temperatūrą galima matuoti ausies kanale ir ant kaktosMatuoja daiktų, oro ir skysčių temperatūrąAtsparus vandeniui jutiklis yra patikimas ir lengvai valomasTermometras pagamintas iš saugių medžiagųRodo paskutinio matavimo rezultatąDraugiškas naudotojui – dėl ekrano piktogramų atlikti matavimą lengva..
19,00€
Be PVM:15,70€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: WF-4000
Patogus matavimas naktį. Didelis šviečiantis ekranas, garso signalą galima išjungtiPatogus ir paprastas naudoti. Ergonomiškas dizainas užtikrina paprastą ir lengvą termometro naudojimą.Atminties funkcija leidžia išsaugoti 32 ankstesnių matavimų rezultatusSpecialus garsinis signalas praneša apie karš..
25,00€
Be PVM:20,66€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: WF-5000
Šviečiantis ekranas leidžia lengvai matuoti temperatūrą naktįMatuoja daiktų, oro ir skysčių temperatūrąTinkamos termometro padėties indikatorius padės pasirinkti reikiamą atstumą tiksliam matavimuiSpecialus garsinis signalas esant karščiavimui10 rodmenų atmintis leidžia matyti ankstesnių matavimų re..
30,00€
Be PVM:24,79€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: MED-57
„Intellect Active“ – tai greitas ir sklandus matavimasAritmijos nustatymo funkcija leidžia nustatyti širdies ritmo sutrikimus ankstyvojoje stadijojeŠviečiantis ekranas patogus naudoti esant bet kokiam apšvietimuiPaskutinių 3 matavimo rezultatų vidurkio apskaičiavimasKraujospūdžio indikacijos skalė p..
35,00€
Be PVM:28,93€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: MED-3000
Tinkamos matavimo vietos nustatymo lemputėMatuoja žmogaus kūno, oro ir skysčių temperatūrą, objekto paviršiųNaktinis apšvietimas leidžia patogiai matuoti net naktį25-ių matavimo rezultatų atmintisSpalvotas ekrano apšvietimas: žalia, geltona ir raudona – parodys temperatūros lygį.Tikslus infraraudonų..
24,00€
Be PVM:19,83€
Gamintojas: B.Well Swiss Produkto kodas: MED-53
„Intellect Active“ – greitas ir lengvas kraujospūdžio matavimasŠviečiantis ekranas leidžia patogiai naudotis prietaisu esant bet kokiam apšvietimuiManžetės patikros indikatorius – prietaisas parodo, ar tinkamai uždėta manžetėAnatominės formos manžetė leidžia patogiai atlikti tikslius matavimusMaitin..
49,00€
Be PVM:40,50€
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)