Meniu
Prekių krepšelis

B.WELL TH-168BT KŪNĄ ANALIZUOJANČIOS - DIAGNOSTINĖS SVARSTYKLĖS

B.WELL TH-168BT KŪNĄ ANALIZUOJANČIOS - DIAGNOSTINĖS SVARSTYKLĖS
B.WELL TH-168BT KŪNĄ ANALIZUOJANČIOS - DIAGNOSTINĖS SVARSTYKLĖS
B.WELL TH-168BT KŪNĄ ANALIZUOJANČIOS - DIAGNOSTINĖS SVARSTYKLĖS
B.WELL TH-168BT KŪNĄ ANALIZUOJANČIOS - DIAGNOSTINĖS SVARSTYKLĖS
B.WELL TH-168BT KŪNĄ ANALIZUOJANČIOS - DIAGNOSTINĖS SVARSTYKLĖS
54,00€
Be PVM: 44,63€
  • Atsargos: 2-3 dienos
  • Produkto kodas: TH-168BT
  • Sveria iki 180 kg, 100 g tikslumu
Į krepšelį

Precizinis rezultatas: sveria iki 180 kg, 100 g tikslumu
Programėlė: svėrimo rezultatas perkeliamas į mobiliąją aplikaciją analizei ir rezultatams sekti.
Raudonas LED ekranas garantuoja itin aiškų rezultatą, nepaisant kambario apšvietimo
Pasirinkite iš skirtingų matavimų tipų: svėrimo / kūno riebalų / kūno vandens ir raumenų / kaulų masės ir kalorijų analizė / KMI (kūno masės indeksas)
4 jutiklių technologija patikimai diagnozei.

Kūną analizuojančios svarstyklės TH-168BT su „Bluetooth“ technologija atlieka BVA (bioelektrinės varžos analizę). Tai leidžia įvertinti jūsų kūno sudėtį ir pateikti išsamų jo būklės vaizdą.
Svėrimo rezultatus galite perduoti į savo išmanųjį telefoną naudodami „Bluetooth“. Speciali mobilioji programa leidžia pilnai kontroliuoti rezultatus.

Maksimalus svoris: didelio tikslumo svarstyklės turi platų svėrimo diapazoną iki 180 kg ir leidžia valdyti net nedidelius svorio pokyčius, net nuo 100 g.
Programėlė: Diagnostinės svarstyklės prisijungia prie „Fitbrick“ programėlės per Bluetooth ir leidžia greitai analizuoti jūsų kūno sudėtį.
Kūno masės indekso (KMI) analizė: KMI yra asmens kūno masės matavimas, pagrįstas jūsų ūgiu ir svoriu, ir skirtas audinių masei kiekybiškai įvertinti.
Kūno riebalų masės procentas: ant platformos esančių elektrodų dėka svarstyklės siunčia silpną mažo intensyvumo elektros srovę, kuri praeina per kūno masę ir nustato kūno riebalų procentą. Prietaisas atsižvelgia į bendrą elektros varžą, taip pat duomenis apie Jūsų ūgį, svorį, amžių ir lytį bei pagal gautus duomenis pateikia rezultatą apie kūno sudėtį.
Apibrėžia visceralinius riebalus: Visceraliniai riebalai yra riebalai, supantys vidaus organus. Tačiau visceralinių riebalų kiekis turi būti griežtai apibrėžtas. Priešingu atveju tai kelia grėsmę širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms ir antrojo laipsnio diabetui. Esant dideliam visceralinių riebalų kiekiui, organai suspaudžiami, o tai trukdo tinkamai funkcionuoti.
Režimas „Įprastas svorio matavimas“: šiuo režimu matuojamas vartotojo svoris, todėl nereikia prisijungti prie išorinės programos.
Vandens procentas: Kūno vandens procentas yra svarbus bendros žmogaus „gerovės“ rodiklis, nes vanduo yra vienintelė svarbiausia kūno svorio sudedamoji dalis ir sudaro daugiau nei pusę (apie 60 %) viso svorio.
Raumenų procentas: raumenų masės kontrolei
Kaulų masė: mūsų kaulai yra pavaldūs natūraliam vystymuisi, degeneracijai ir senėjimo procesams. Su amžiumi kaulas šiek tiek sumažėja. Galite sumažinti degeneraciją mityba ir reguliariai mankštindamiesi.
Raudonas LED ekranas: apšviestas ekranas garantuoja itin aiškų rezultatą, nepaisant kambario apšvietimo.
Automatinis įjungimas ir išjungimas

Papildoma informacija
Prekės ženklas B.Well Swiss
Kilmės šalis Šveicarija
Komplektacija TH-168BT kūną analizuojančios - diagnostinės svarstyklės; Baterijos AAA x 3 vnt.; Instrukcija.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha